wtorek, 26 lipca 2016

Dzis.krotki.post.....

Witajcie.KOCHANI,

Tak.dzis.rozmyslalam.o.otaczajacych.mnie.ludziach.znajomych,przyjaciolach.Wszyscy.spiesza.sie,gonia..do.przodu,za.czyms.za.pieniedzmi,za.kolejna.praca,za.nowym.mieszkaniem,domem.Dokad.tak.
pedza.dokad............
.czasem.warto.zatrzymac.sie.pomyslec.wyciszyc.Czy.to.ma.sens.ze.tak.malo.jest.empatii
,serdecznosci.wsrod.ludzi.ciepla.pomagania.sobie.nawzajem.....

Dzis.znalazlam.taka.ciekawa.i.relaksujaca.muzyke.Zapraszam.do.posluchania.jej.
Dzis.kolo.poludnia.odwiedzilam.tez.Marzenke,ktora.prowadzi.bloga."Kwiaciarenka"-moze.macie.rzeczy,ktorych.juz.nie.uzywacie.ubrania,przedmioty.prosze.podzielcie.sie.z.nia.Wiem,ze.
wkrotce.bedzie.organizowac.bazarek.Zapraszam.


Pozdrawiam.serdecznie.wszystkich.i.zapraszamy.ponownie.

ania,PERELKA.i.GROszek

3 komentarze:

Atelier Marysi pisze...

Masz rację Aniu , obecne czasy są zwariowane. Niestety wielu rodzinom jest bardzo ciężko , brak pieniędzy na relaks i wakacje. Sprawy przyziemne , zapewnienie bytu rodzinie często zabierają wszystkie myśli. Zatrzymanie się w tym biegu i refleksja nic nie kosztuje , ale czasami dla niektórych jest to bardzo trudne , mimo wszystko trzeba próbować i codziennie szukać wyciszenia i wytchnienia od szarej codzienności . Pozdrawiam wakacyjnie.

Kasia J. pisze...

Oj chciałabym, żeby to wszystko było takie proste... i ja codziennie i od nowa spieszę się. Rano do pracy, a po pracy do domu, ugotować rodzinie obiad, posprzątać... a wieczorem myślę tylko o tym, żeby pójść spać. A i tak swojej normy nie wyrabiam :-) Wolny czas znajduję tylko na 5 minut rozmowy z dziećmi i pogłaskanie psa :-)
W weekendy nie jest lepiej.
I wcale nie gonię za pieniędzmi, bo zawsze mam ich za mało... Na wakacje w tym roku nigdzie nie pojadę... Ubrania kupuję sobie w lumpeksach... No cóż - życie :-)
Pozdrawiam serdecznie.

Jo-hanah z Wrzosowej Polany pisze...

Oj gonimy, gonimy... Ale tez bardzo dużo czasu marnujemy na głupoty i ileś ucieka nam przez palce. A czasem trzeba tak niewiele by komuś pomóc.
Uściski